Wyjazd integracyjny 30 – 31 sierpnia 2015

Wyjazd integracyjny rozpoczęliśmy 30 sierpnia niedzielną Eucharystią w Bukowinie Tatrzańskiej. W krótkim, ale treściwym kazaniu, ksiądz przypomniał m.in. słowa Jana Pawła II „Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”.

Następnie pojechaliśmy do Stasindy, gdzie po zakwaterowaniu się w pokojach (w najlepszym możliwym składzie), podczas gier i zabaw integracyjnych dowiedzieliśmy się nieco o sobie nawzajem. Mogliśmy też sami opowiedzieć o swoich zainteresowaniach. Po przystawce do obiadu w postaci „sałatki owocowej”, udaliśmy się na jadalnię, gdzie czekał pyszny obiad. Chwila sjesty, próby chóru i pełni nowych sił i zaangażowania ruszyliśmy na grę terenową! Oj, mocno musieliśmy sobie „połamać” głowy nad zagadkami przygotowanymi przez ufoludki 😉 Tylko dwie drużyny zdołały rozwiązać wszystkie zadania (ale tak osłabły, że trzeba było je jeszcze następnego dnia cucić szarlotką w schronisku). Później jeszcze nieco pobiegaliśmy za piłką lub lotką (zespołowo lub w dwójkach). Dzień zakończyliśmy ogniskiem, pieczonymi kiełbaskami (czasem chlebem lub cytryną). Po modlitwie wieczornej był zasłużony odpoczynek nocny – jakże ważny przed kolejnym dniem! Wybraliśmy się bowiem do Doliny Kościeliskiej, gdzie uważnie słuchaliśmy Pani przewodnik (z ciekawości, a nie tylko dlatego, że pan Grzegorz obiecał nam sprawdzian z tych wiadomości 😉 )… To był naprawdę piękny spacer, podczas którego mogliśmy podziwiać piękno naszych Tatr bez zbyt dużego wysiłku.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy i musieliśmy wracać do Krakowa – tym bardziej, że kolejny dzień był tak naprawdę naszym pierwszym dniem w szkole!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!