Szkolny Mistrz Gramatyki Angielskiej

W kończącym się właśnie semestrze w naszej szkole po raz pierwszy odbył się konkurs o tytuł Szkolnego Mistrza Gramatyki Angielskiej. Co miesiąc chętni uczniowie klas I do III zmagali się z innym zagadnieniem gramatycznym. Nagrody w konkursie sponsorowało Wydawnictwo Macmillan.

Po trzech etapach tytuł Szkolnego Mistrza Gramatyki Angielskiej zdobyła Agnieszka Gaczoł z klasy 3b, zdobywając 138 pkt na 150 możliwych. Agnieszka, zgodnie z regulaminem, otrzymała ocenę na semestr wyższą o jeden stopień oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Wydawnictwo MacMillan.
II miejsce i 134 pkt zdobył Dominik Wilczek z klasy 2a (ocena podniesiona o pół stopnia oraz nagroda rzeczowa)
III miejsce Magdalena Branicka z klasy 3a ze 132.5 pkt (ocena podniesiona o pół stopnia i nagroda rzeczowa).
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w lidze, nie tylko zwycięzcom, i zapraszam ponownie do udziału w II semestrze. Zaczynamy od początku, mogą wziąć udział osoby, które nie startowały w lidze w tym semestrze.