Kontakt

ul. Strzelców 5a    
31 - 422 Kraków
tel./fax
(012) 412-27-76

sw.tomasz72@gmail.com

 

SUKCESY
_____________________

2012 / 2013

 Egzaminy kompetencji

średnia liczba punktów:

w skali procentowej

Mało-
polska
nasze
Gimnazjum
klasa
3A
klasa
3B
j. polski
64%
81%
82%
81%
historia
i WOS
60%
74%
72%
75%
matematyka
51%
82%
81%
82%
przedmioty przyrodnicze
63%
80%
78%
82%
j. angielski podstawowy
64%
90%
88%
92%
j. angielski
rozszerzony
45%
79%
77%
80%

w skali staninowej
co to jest skala staninowa? - więcej...

nasze
Gimnazjum
klasa
3A
klasa
3B
j. polski
9
najwyższy
9
najwyższy
9
najwyższy
historia
i WOS
8
bardzo wysoki
8
bardzo wysoki
9
najwyższy
matematyka
9
najwyższy
9
najwyższy
9
najwyższy
przedmioty przyrodnicze
9
najwyższy
9
najwyższy
9
najwyższy
j. angielski podstawowy
8
bardzo wysoki
8
bardzo wysoki
9
najwyższy
j. angielski
rozszerzony
brak
informacji
brak
infromacji
brak
infromacji

Nasz laureat:

  • Krzysztof Kmiecik (IIIA)
    Małopolski Konkurs Matematyczny

Nasi finaliści:

  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Agnieszka Pałka (IA)

    Szymon Steczek (IIIA)
  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    Urszula Wilkosz
    (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Tematyczny:
    Hiszpania - kraj, ludzie i ich zwyczaje
    Karolina Ciombor (IIIA)

 

 

_____________________

2011 / 2012

 Egzaminy kompetencji
średnia liczba punktów:

w skali procentowej

Polska
nasze
Gimnazjum
klasa
3A
klasa
3B
j. polski
65%
84%
78%
89%
historia
i WOS
61%
79%
74%
85%
matematyka
47%
80%
71%
88%
przedmioty przyrodnicze
50%
67%
60%
75%
j. angielski podstawowy
63%
87%
81%
93%
j. angielski
rozszerzony
46%
73%
59%
86%

w skali staninowej
co to jest skala staninowa? - więcej...

nasze
Gimnazjum
klasa
3A
klasa
3B
j. polski
9
najwyższy
8
bardzo wysoki
9
najwyższy
historia
i WOS
9
najwyższy
8
bardzo wysoki
9
najwyższy
matematyka
9
najwyższy
9
najwyższy
9
najwyższy
przedmioty przyrodnicze
9
najwyższy
8
bardzo wysoki
9
najwyższy
j. angielski podstawowy
8
bardzo wysoki
8
bardzo wysoki
9
najwyższy
j. angielski
rozszerzony
8
bardzo wysoki
8
bardzo wysoki
9
najwyższy

Nasi laureaci:

  • Małopolski Konkurs
    "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

    Krzysztof Pullak (IB)
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Martyna Dudek
    (IIIB)

Nasi finaliści:

  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    Anna Telakowska
    (IIIB)
    Mikołaj Wojakowski (IIB)
  • Konkurs interdyscyplinarny "Wiem więcej"
    Grzegorz Fliśnik (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Krzysztof Kmiecik (IIA)

_____________________

2010 / 2011

 Egzaminy kompetencji
średnia liczba punktów:

 

część
humani-styczna

część
mat- przyr

razem
hum +
mat

język angiel-
ski
Nasze
Gimnazjum

35,0
33,2
68,2
42,9
powiat
krakowski
28,7
27,5
56,2
33,8
woj.
małopolskie
26,7
24,9
51,6
28,6
Polska
25,3
23,6
48,9
28,3

Nasi laureaci:

  • Natalia Rutka (IIIB)
    konkurs historyczny tematyczny
    "Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności".

  • Mikołaj Czyżowksi (IIIA)
    Natalia Krygier (IIIA)
    konkurs historyczny tematyczny

    "Wojna z narodem - 30. rocznica wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce".
  • Jan Gottwald (IIB)
    Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Nasi finaliści:

  • Julia Mazurków (IIIB)
    Małopolski Konkurs Matematyczny
  • Maciej Żurowski (IIIB)
    Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

_____________________

2009 / 2010

 Egzaminy kompetencji
ś
rednia liczba punktów:

 

część
humani-styczna

część
mat- przyr

razem
hum +
mat

język angiel-
ski
Nasze
Gimnazjum

38,4
34,8
73,2
44,1
powiat
krakowski
33,9
28,0
61,9
34,7
woj.
małopolskie
31,7
25,1
56,8
30,2
Polska
30,3
23,9
54,2
29,8

Nasi finaliści:

  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    Gottwald Jan (IB)
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Grymek Grzegorz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Biblijny
    Stawicka Agnieszka (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    Dulny Andrzej (IIIA)
    Sadowski Mateusz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs - Wiem Więcej
    Grymek Grzegorz (IIIB)

_____________________

2008 / 2009

 Egzaminy kompetencji
ś
rednia liczba punktów:

 

część
humani-styczna

część
mat- przyr

razem
hum +
mat

język angiel-
ski
Nasze
Gimnazjum

38,2
39,9
78,7
43,0
powiat
krakowski
34,8
30,5
65,3
35,0
woj.
małopolskie
32,6
27,2
59,8
30,9
Polska
31,7
26,0
57,7
30,6

Nasi laureaci:

  • Małopolski Konkurs Języka Polskiego
    Dymek Anna (IIIA)
    Kopytek Aleksandra (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Dymek Anna (IIIA)
    Grymek Grzegorz (IIB)

Nasi finaliści:

  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Młynarczyk Dorota (IIIA)
    Małopolski Konkurs Informatyczny
    Ciombor Krzysztof (IIIA)
    Barnaś Michał (IIIB)
    Wojtaszek Łukasz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Biologiczny
    Jasiniak Magdalena (IIIB)
  • Małopolski Konkurs z Fizyki
    Grymek Grzegorz (IIB)
  • Małopolski Konkurs - Wiem Więcej
    Ciombor Krzysztof (IIIA)
    Dymek Anna (IIIA)
    Młynarczyk Dorota (IIIA)

_____________________

2007 / 2008

 Egzaminy kompetencji
      średnia liczba punktów:

 

część
humanist.

część
mat- przyr

razem
Gimnazjum 72
40,7
38,8
79,5
powiat
krakowski
34,2
31,4
65,6
woj.
małopolskie
32,2
28,8
60,4
Polska
30,8
27,1
57,9

konkursy przedmiotowe:

Nasi laureaci:

  • Małopolski Konkurs j. niemieckiego
    Piotr Różycki
    Andrzej Dulny
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    Kacper Madej
  • Małopolski Konkurs j. angielskiego
    Piotr Różycki

Nasi finalisci:

  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Kacper Madej
    Janusz Sawicki
    Anna Dymek
  • Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii
    Krzysztof Ciombor
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    Krzysztof Ciombor
    Łukasz Wojtaszek

__________________________________

2006 / 2007

     Egzaminy kompetencji
      średnia liczba punktów:

 

część
humanist.

część
mat- przyr

razem
Gimnazjum 72
41,4
36,8
78,2
powiat
krakowski
35,4
29,3
64,7
woj.
małopolskie
32,8
26,2
59
Polska
31,5
25,3
56,8

     konkursy przedmiotowe:

Nasza laureatka:

  • Ewa Średnicka
    - Małopolski Konkurs j. niemieckiego

Nasi finalisci:

  • Filip Radwański
    - Małopolski Konkurs j. niemieckiego
  • Filip Radwański
    - Małopolski Konkurs "Losy żolnierza i dzieje oreża polskiego"
  • Konrad Boruta
    - Małopolski Konkurs "Losy żolnierza i dzieje oreża polskiego"

__________________________________

2005 / 2006

     Egzaminy kompetencji
(średnia liczba punktów):

 

część
humanist.

część
mat- przyr

razem
Gimnazjum 72
37,6
33,5
71,1
powiat
krakowski
32,6
24,4
57
woj.
małopolskie
32,6
24,7
57,3

     konkursy przedmiotowe:

Nasi laureaci:

  • Mateusz Mroczek
    - Małopolski Konkurs Geograficzny
  • Aleksandra Lelek
    - Małopolski Konkurs Biologiczny
  • Anna Przeczek
    - Małopolski Konkurs "Losy żolnierza i dzieje oreża polskiego"
  • Zofia Sotwin
    - Małopolski Konkurs "Losy żolnierza i dzieje oreża polskiego"

Nasi finaliści:

  • Anna Przeczek
    - Małopolski Konkurs Polonistyczny
  • Magdalena Piech
    - Małopolski Konkurs j. angielskiego
  • Jakub Drewniak
    - Małopolski Konkurs Biologiczny
  • Zofia Sotwin
    - Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii
  • Tomasz Topolski
    - Małopolski Konkurs "Losy żolnierza i dzieje oreża polskiego"

__________________________________

2004 / 2005

Mierzenie jakości pracy szkoły

Egzaminy kompetencji
(średnia liczba punktów):

 

część
humanist.

część
mat- przyr

razem
Gimnazjum 72
41,3
34,9
76,2
powiat
krakowski
36,7
27,9
64,6
woj.
małopolskie
34,3
25,1
59,4

 konkursy przedmiotowe:

Nasi laureaci:

  • Konrad Lisicki
    - Ogólnopolski Konkurs Historyczny

__________________________________

2003 / 2004

Egzaminy kompetencji
(średnia liczba punktów):

 

część
humanist.

część
mat- przyr

razem
Gimnazjum 72
37,6
37,3
74,9
powiat
krakowski
30,9
28,4
59,3
woj.
małopolskie
28,3
24,4
52,7

konkursy przedmiotowe:

Nasi laureaci:

  • Roma Beata Herman
    - Małopolski Konkurs Biologiczny

Nasi finaliści:

  • Roma Beata Herman
    - Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
  • Klaudia Odrowąż - Pieniążek
    - Małopolski Konkurs Biologiczny
  • Maciej Legutko
    - Małopolski Konkurs Geograficzny
  • Maciej Legutko
    Konrad Lisicki
    Piotr Przęczek

    - Ogólnopolski Konkurs Historyczny
__________________________________

2002 / 2003

Egzaminy kompetencji
(średnia liczba punktów):

 

część
humanist.

część
mat- przyr

razem
Gimnazjum 72
40,3
36,6
76,9

3. miejsce wśród krakowskich gimnazjów

konkursy przedmiotowe:

Nasi laureaci:

  • Aleksandra Graczyk
    - Małopolski Konkurs Chemiczny
  • Joanna Groniak
    - Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Nasi finaliści:

  • Magdalena Oleś
    Weronika Kuśnierz
    - Małopolski Konkurs Chemiczny
  • Magdalena Oleś
    - Małopolski Konkurs Matematyczny
  • Magdalena Oleś
    - Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
  • Joanna Warchał
    Jan Baranowski

    - Ogólnopolski Konkurs Historyczny
__________________________________

 2001 / 2002

konkursy przedmiotowe:

Nasi finaliści:

  • Joanna Pałasińska
    - Małopolski Konkurs Matematyczny
  • Joanna Groniak
    - Małopolski Konkurs Historyczny

__________________________________

 

 

Rok szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje