Spotkanie opłatkowe nauczycieli i klas

21 grudnia po południu odbyło się spotkanie opłatkowe nauczycieli i pracowników naszej szkoły wraz z Matką Generalną. Złożyliśmy sobie życzenia, połamaliśmy się opłatkiem i wspólnie spożyliśmy pyszną wieczerzę. Następnego dnia, 22 grudnia, rano odbyły się Jasełka przedstawione przez klasę 2C i 3B (pod kierunkiem p. Joanny Gaweł i p. Joanny Szewczyk), kilka słów skierował do nas również o. Grzegorz. Następnie spotkaliśmy się z wychowawcami w naszych klasach. Życzyliśmy sobie delikatności i wiary Maryi, która w Swym łonie z wielką troską nosiła Słowo Boże, zdecydowania i zatroskania św. Józefa, który dbał o codzienne życie małego Jezusa oraz prostoty pastuszków w przyjmowaniu wiary.

Zapraszamy do oglądania zdjęć…

Spotkanie opłatkowe nauczycieli

Jasełka w wykonaniu 2C

Spotkanie opłatkowe w 3A