Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

WYNIKI KLASYFIKACJI

za rok szkolny 2016/2017

klasa I A
średnia ocen:
 4,02
frekwencja: 
91,35%

  • Jan Włodek – 4,88 – bardzo dobre wyniki w nauce
  • Barbara Wawrzyńczak – 4,75 – czerwony pasek

klasa I B
średnia ocen:
 4,77
frekwencja: 
93,42%

  • Natalia Kłosowska – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Jan Noga – 5,38 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Aleksandra Bieniek – 5,07 – czerwony pasek
  • Rozalia Brzegowska – 5,06 – czerwony pasek
  • Zuzanna Bosak – 5,00 – czerwony pasek
  • Wiktoria Gryza – 5,00 – czerwony pasek
  • Julia Zdziłowska – 5,00 – czerwony pasek
  • Franciszek Mikołajczyk – 4,94 – czerwony pasek
  • Adrianna Nasternak – 4,88 – czerwony pasek
  • Michał Pęgiel – 4,88 – czerwony pasek
  • Barbara Surga – 4,88 – czerwony pasek
  • Paulina Jędrzejczyk – 4,81 – czerwony pasek
  • Aniela Cabak – 4,75 – czerwony pasek
  • Wiktor Perczak – 4,75 – czerwony pasek
  • Emilia Sarnecka – 4,75 – czerwony pasek
  • Jan Sawicki – 4,75 – czerwony pasek
  • Barbara Wróbel – 4,75 – czerwony pasek

 

klasa I C
średnia ocen:
 4,66
frekwencja: 
93,71%

  • Gabriela Tęcza – 5,38 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Barbara Trzyna – 5,38 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Antoni Iwan – 5,38 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Joanna Szpuler – 5,31 – czerwony pasek
  • Nadia Dukielska – 5,25 – czerwony pasek
  • Jakub Gędłek – 5,25 – czerwony pasek
  • Katarzyna Kosmaty – 5,19 – czerwony pasek
  • Gabriela Wąż – 4,88 – czerwony pasek
  • Karolina Borek – 4,81 – czerwony pasek
  • Zuzanna Wrzoskiewicz – 4,75 – czerwony pasek

 

klasa II A
średnia ocen: 
4,31
frekwencja: 
88,87%

  • Jan Chatłas – 5,47 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Julia Bazak- 5,27 – czerwony pasek
  • Michał Górka – 5,20 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Katarzyna Niemczuk – 5,13 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Kacper Sobocki – 5,13 – bardzo dobre wyniki w nauce
  • Laura Bicz – 5,00 – czerwony pasek
  • Dorothea Theodorikas – 5,00 – czerwony pasek

 

klasa II B
średnia ocen: 
4,66
frekwencja: 
90,54%

  • Hubert Pamuła – 5,40 – czerwony pasek
  • Amelia Bień – 5,33 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Magdalena Fijałek – 5,07 – bardzo dobre wyniki w nauce
  • Julia Szarawarska – 5,07 – czerwony pasek
  • Bartłomiej Wilczek – 5,07 – czerwony pasek
  • Zuzanna Chmiel – 5,00 – czerwony pasek
  • Zuzanna Pecka – 4,93 – czerwony pasek
  • Wiktoria Zachwieja – 4,93 – bardzo dobre wyniki w nauce
  • Monika Dorycka – 4,87 – czerwony pasek

klasa III A
średnia ocen:
 5,01
frekwencja: 87,65%

  • Wiktoria Nycz – 5,78 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Paweł Nosal – 5,78 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Iga Mamińska – 5,61 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Antoni Kużdżał – 5,56 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III30
  • Michał Małecki – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Dominik Wilczek – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Wojciech Malik – 5,44 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Paweł Tarnowski – 5,44 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Katarzyna Brożek – 5,39 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Mikołaj Fijałkowski – 5,33 – czerwony pasek
  • Oskar Niebudek – 5,28 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Zuzanna Wilczyńska – 5,28 – czerwony pasek
  • Karol Barta – 5,17 – czerwony pasek
  • Kamil Kasprzyk – 5,17 – czerwony pasek
  • Jakub Szmurło – 5,17 – czerwony pasek
  • Weronika Czapla – 5,06 – czerwony pasek
  • Michał Frączek – 5,06 – czerwony pasek
  • Karolina Kuczek – 5,06 – czerwony pasek
  • Jakub Kulig – 5,06 – czerwony pasek
  • Aleksandra Różycka – 5,06 – czerwony pasek
  • Piotr Słowik – 5,06 – czerwony pasek
  • Aleksandra Jaśkowiec – 4,94 – czerwony pasek
  • Matylda Jastrzębska – 4,89 – czerwony pasek
  • Bartłomiej Nykiel – 4,89 – czerwony pasek
  • Aniela Woźniak – 4,78 – czerwony pasek

klasa III B
średnia ocen: 4,85
frekwencja: 89,66%

  • Anna Jurczyszyn– 5,61 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Maria Klimeczek-Chrapusta – 5,61 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Karolina Jagła – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Maja Jagocka – 5,22 – czerwony pasek
  • Julia Klein – 5,39 – czerwony pasek
  • Krzysztof Badura – 5,11 – czerwony pasek
  • Julia Dutkiewicz – 5,17 – czerwony pasek
  • Julia Demitraszek – 5,06 – czerwony pasek
  • Wiktoria Korzeń – 5,28 – czerwony pasek
  • Klaudia Rzeszutko – 5,11 – czerwony pasek
  • Szymon Zegzda – 5,06 – czerwony pasek
  • Kamil Nieć – 5,11 – czerwony pasek
  • Emilia Milcz – 5,00 – czerwony pasek
  • Hubert Szumiec 4,78 – czerwony pasek
  • Jan Wysocki – 4,94 – czerwony pasek
  • Jakub Książek – 4,83 – czerwony pasek
  • Mikołaj Rokita – 4,83 – czerwony pasek
  • Jakub Szlosek – 4,78 – czerwony pasek
  • Wojciech Francuz – 4,78 – czerwony pasek

 

_____________________

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich uczniów
składamy serdeczne podziękowania
wszystkim Rodzicom
za pomoc okazaną naszej szkole.

Do Złotej Księgi naszego Gimnazjum zostali wpisani:

p. Marcin Data
p. Agnieszka Matuszewska
p. Karina Dąbrowska
p. Daria Mamińska
p. Anna Szczudło
p. Małgorzata Sowula
p. Bernadetta Żurek-Borek
p. Anna Adamczyk
p. Maria Stachura-Chatłas
p. Anna Czechowicz-Kaniewska
p. Jadwiga Brożek
p. Maria Piętak-Frączek
p. Daria i p. Krystian Kapusta
p. Janusz Kulig
p. Anna i Krzysztof Małeccy
p. Danuta Różycka
p. Witold Wilczyński
p. Monika Woźniak
p. Paulina Nieć
p. Joanna Książek
p. Dominika Milcz
p. Anna Chrapusta

_____________________

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH 
I ZAWODACH SPORTOWYCH

————-

Osiągnięcia humanistyczne:

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego”:

  • Rozalia Brzegowska (I B) – wyróżnienie

Osiągnięcia matematyczne:

Konkurs MATMIX:

  • Jan Chatłas (II A) – finalista
  • Hubert Pamuła (II B) – finalista
  • Wiktor Perczak (I B) – finalista

Konkurs Alfik Matematyczny:

    • Dominik Wilczek (III A) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 3)
    • Jan Chatłas (II A) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 10)
    • Antoni Iwan (I C) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 18)
    • Hubert Pamuła (II B) – wynik dobry (miejsce w województwie: 18)
    • Julia Szarawarska (II B) – wynik dobry (miejsce w województwie: 20)

Konkurs Kangur Matematyczny:

    • Antoni Iwan (I C) – wyróżnienie
    • Rozanna Sala (I C) – wyróżnienie
    • Jan Chatłas (II A) – wyróżnienie
    • Dominik Wilczek (III A) – wynik bardzo dobry

Osiągnięcia historyczne i WoS:

I Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów:

  • Karol Barta (III A) – laureat, II miejsce w kraju

Małopolski Konkurs „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki i Danuta Siedzikówna ps. „Inka” w panteonie polskiej historii”:

  • Antoni Kużdżał (III A) – II miejsce, laureat

Osiągnięcia biologiczne:

Małopolski Konkurs z Biologii:

  • Maria Klimeczek (III B) – laureatka
  • Anna Jurczyszyn (III B) – finalistka
  • Wiktoria Nycz (III A) – finalistka

Osiągnięcia geograficzne:

Małopolski Konkurs z Geografii:

  • Karol Barta (III A) – laureat

Osiągnięcia z fizyki:

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”:

  • Franciszek Mikołajczyk (I B) – tytuł „Taon”

Osiągnięcia z chemii:

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Panda”:

  • Jan Noga (I B) – 10. miejsce w kraju

Osiągnięcia z języka angielskiego:

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego:

  • Maria Klimeczek (III B) – finalistka

Konkurs The Big Challenge:

  • Antoni Iwan (I C) – III miejsce w rankingu międzynarodowym, II miejsce w Polsce
  • Nadia Dukielska (I C) – 17. miejsce w rankingu międzynarodowym, 5. miejsce w Polsce
  • Bartłomiej Wilczek (II B) – 42. miejsce w rankingu międzynarodowym, 5. miejsce w Polsce

Konkurs „Złap Bakcyla”:

  • Nadia Dukielska (I C) – I miejsce

Małopolski Konkurs Wiedzy o USA:

  • Julia Zdziłowska (I B), Jakub Gędłek (I C), Antoni Iwan (I C) – III miejsce

Konkurs Multitest:

  • Adam Madoń (I B) – 5. miejsce w swojej kategorii wiekowej
  • Bartłomiej Wilczek (II B) – 5. miejsce w swojej kategorii wiekowej

Osiągnięcia z języka niemieckiego:

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego:

  • Iga Mamińska (III A) – finalistka

XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów:

  • Iga Mamińska (III A) – finalistka

Osiągnięcia z religii:

Małopolski Konkurs z Religii:

  • Franciszek Mikołajczyk (I B) – laureat

Osiągnięcia informatyczne:

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki „Od problemu do algorytmu” :

  • Jakub Szmurło (III A) – finalista
  • Jan Chatłas (II A) – finalista
  • Hubert Pamuła (II B) – finalista

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

  • Jakub Szmurło (III A) – finalista

Międzynarodowy Konkurs Baltie 2017 :

  • Jakub Szmurło (III A) – finalista – 11. miejsce
  • Paweł Nosal (III A) – finalista 105. miejsce

Osiągnięcia sportowe:

Międzypowiatowa Liga Strzelecka:

  • Agnieszka Warchał (I C) – I miejsce
  • Julia Dutkiewicz (III B) – IV miejsce
  • Drużynowo: V i VI miejsce

Mistrzostwa Krakowa w biegach przełajowych:

  • Julia Szarawarska (II B) – XV miejsce

Koszykówka Streetball na Krakowskiej Gimnazjadzie Szkół Katolickich:

  • V miejsce naszej drużyny

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia:

  • Agnieszka Warchał (I C) – II miejsce w etapie rejonowym

Turniej Piłkarski o Puchar Kardynała Dziwisza:

  • Tomasz Bednarczyk (I C) – II miejsce