Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

WYNIKI KLASYFIKACJI

za rok szkolny 2015/2016

klasa I A
średnia ocen: 4,48
frekwencja: 92,37%

  • Jan Chatłas – 5,35 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Michał Górka – 5,24 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Laura Bicz – 5,06 – czerwony pasek
  • Julia Bazak – 5,00 – czerwony pasek
  • Dorothea Theodorikas – 5,00 – czerwony pasek
  • Katarzyna Niemczuk – 4,82 – czerwony pasek
  • Bartłomiej Beruś – 4,76 – czerwony pasek
  • Helena Likus – 4,76 – bardzo dobre wyniki w nauce
  • Adam Sadowski – 100% frekwencja
  • Mikołaj Smorągiewicz – bardzo wysoka frekwencja

klasa I B
średnia ocen: 4,67
frekwencja: 91,97%

  • Hubert Pamuła – 5,24 – czerwony pasek
  • Amelia Bień – 5,18 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Bartłomiej Wilczek – 5,12 – bardzo dobre wyniki w nauce
  • Wiktoria Zachwieja – 5,12 – czerwony pasek
  • Julia Szarawarska – 5,06 – czerwony pasek
  • Magdalena Fijałek – 5,00 – czerwony pasek
  • Zuzanna Pecka – 5,00 – czerwony pasek
  • Zuzanna Chmiel – 4,88 – czerwony pasek
  • Mateusz Lipnicki – 4,76 – bardzo dobre wyniki w nauce
  • Weronika Putyra – 4,76 – czerwony pasek

klasa II A
średnia ocen: 4,78
frekwencja: 91,62%

  • Paweł Nosal – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Wiktoria Nycz – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Dominik Wilczek – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Iga Mamińska – 5,38 – czerwony pasek
  • Wojciech Malik – 5,31 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Antoni Kużdżał – 5,25 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Paweł Tarnowski – 5,25 – czerwony pasek
  • Jakub Szmurło – 5,19 – czerwony pasek
  • Michał Małecki – 5,12 – czerwony pasek
  • Zuzanna Wilczyńska – 5,12 – czerwony pasek
  • Karol Barta – 5,06 – czerwony pasek
  • Katarzyna Brożek – 5,00 – czerwony pasek
  • Mikołaj Fijałkowski – 4,94 – czerwony pasek
  • Kamil Kasprzyk – 4,88 – czerwony pasek
  • Jakub Kulig – 4,88 – czerwony pasek
  • Aleksandra Różycka – 4,88 – czerwony pasek
  • Piotr Słowik – 4,88 – czerwony pasek
  • Matylda Jastrzębska – 4,81 – czerwony pasek
  • Oskar Niebudek – 4,81 – czerwony pasek
  • Weronika Czapla – 4,75 – czerwony pasek
  • Aniela Woźniak – 4,75 – czerwony pasek

klasa II B
średnia ocen: 4,57
frekwencja: 91,62%

  • Maria Klimeczek – 5,56 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Karolina Jagła – 5,38 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Anna Jurczyszyn – 5,19 – czerwony pasek
  • Julia Klein – 5,06 – czerwony pasek
  • Wiktoria Korzeń – 5,00 – czerwony pasek
  • Kamil Nieć – 5,00 – czerwony pasek
  • Julia Dutkiewicz – 4,81 – czerwony pasek
  • Emilia Milcz – 4,75 – czerwony pasek
  • Jan Wysocki – 4,75 – czerwony pasek
  • Szymon Zegzda – 4,75 – bardzo dobre wyniki w nauce

klasa III A
średnia ocen: 5,07

  • Katarzyna Bogusz – 5,72 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Milena Woźniak – 5,61 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Anna Grzybczyk– 5,50 – czerwony pasek
  • Magdalena Branicka – 5,44 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Karolina Maciaś – 5,44 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Wiktoria Szwalec – 5,39 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Bartłomiej Halibart – 5,33 – czerwony pasek
  • Izabella Zawierucha – 5,28 – czerwony pasek
  • Dominika Uliszak – 5,22 – czerwony pasek
  • Aleksandra Ropska – 5,17 – czerwony pasek
  • Łucja Woźniak – 5,17 – czerwony pasek
  • Jan Chmielewski – 5,11 – czerwony pasek
  • Dorota Nappa – 5,11 – czerwony pasek
  • Jadwiga Chwastek – 5,06 – czerwony pasek
  • Barbara Jabłońska – 5,06 – czerwony pasek
  • Gabriela Tondos – 5,06 – czerwony pasek
  • Filip Doliński – 4,94 – czerwony pasek
  • Maciej Urbaniak – 4,94 – czerwony pasek
  • Adam Paśko – 4,83 – czerwony pasek
  • Julia Schuster – 4,78 – czerwony pasek

klasa III B

średnia ocen: 4,54

  • Agnieszka Gaczoł – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Maria Świerczyńska – 5,44 – czerwony pasek
  • Florentyna Cieślak – 5,11 – czerwony pasek
  • Piotr Nenko – 5,11 – czerwony pasek
  • Barbara Pikul – 5,11 – czerwony pasek
  • Matylda Firek – 5,06 – czerwony pasek
  • Julia Gwóźdź – 5,00 – czerwony pasek
  • Marcin Szwed – 5,00 – czerwony pasek
  • Paulina Skiba – 4,94  – czerwony pasek
  • Natalia Gądek – 4,89 – czerwony pasek
  • Szymon Lipnicki – 4,83 – czerwony pasek
  • Wiktoria Polańska – 4,78 – czerwony pasek

 

_____________________

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich uczniów
składamy serdeczne podziękowania
wszystkim Rodzicom
za pomoc okazaną naszej szkole.

Do Złotej Księgi naszego Gimnazjum zostali wpisani:
p. Mariusz Nogieć
p. Renata Sobocka
p. Maria Stachura-Chatłas
p. Katarzyna i p. Leszek Likus
p. Anna Klamerus oraz p. Wacław Piech
p. Małgorzata Niziółek – Warzecha
p. Alicja Oprych
p. Magdalena Ungeheuer – Fijałek
p. Jadwiga Brożek
p. Janusz Kulig
p. Daria Kapusta
p. Anna i p. Krzysztof Małeccy
p. Daria Mamińska
p. Joanna Niebudek
p. Danuta Różycka
p. Agata Demitraszek
p. Iwona Gazda
p. Katarzyna Jagła
p. Joanna Michalak – Bogusz
p. Barbara Dolińska
p. Elżbieta Grzybczyk
p. Małgorzata i Marcin Jabłońscy
p. Dorota Skwarek
p. Beata Uliszak
p. Małgorzata Wincenciak – Wilk
p. Dobromiła Olewicz – Cieślak
p. Anna Polak – Gaczoł
p. Sylwia Bielska- Polańska
p. Piotr Gądek

_____________________

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH 
I ZAWODACH SPORTOWYCH

————-

Osiągnięcia humanistyczne:

III Małopolskie Dyktando Niepodległościowe:

  • Karol Barta (II A) – finalista
  • Antoni Kużdżał (II A) – finalista

XVIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego:

  • Bartłomiej Halibart (III A) – finalista
  • Iga Mamińska (II A) – finalistka

XXII Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku:

  • Paweł Nosal (II A) – wyróżnienie

X Wojewódzki Konkurs Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”:

  • Dorota Theodorikas (I A) – list gratulacyjny
  • Paweł Nosal (II A) – wyróżnienie

Osiągnięcia matematyczne:

Małopolski Konkurs Matematyczny:

  • Marcin Szwed (III B) – finalista

Konkurs Alfik Matematyczny:

  • Jan Chatłas (I A) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 13)
  • Jan Kwinta (I A) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 30)
  • Bartłomiej Wilczek (I B) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 37)
  • Dominik Wilczek (II A) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 7)
  • Paweł Nosal (II A) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 24)
  • Jakub Szmurło (II A) – wynik dobry (miejsce w województwie: 48)
  • Marcin Szwed (III B) – wynik bardzo dobry (miejsce w województwie: 4)

Osiągnięcia historyczne i WoS:

Małopolski Konkurs Historyczny:

  • Karol Barta (II A) – laureat

Małopolski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie:

  • Adam Paśko (III A) – finalista

Konkurs historyczny „Ani na chwilę nie złożyliśmy broni…” Polacy w walce podczas II wojny światowej 1939-1945:

  • Jakub Bylica (I B) – finalista

Małopolski Konkurs „Śladami żołnierzy wyklętych. Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”

  • Karol Barta (II A) – I miejsce
  • Zuzanna Wilczyńska (II A) – finalistka
  • Kamil Kapusta (II A) – finalista
  • Jakub Kulig (II A) – finalista
  • Antoni Kużdżał (II A) – finalista

Osiągnięcia biologiczne:

Małopolski Konkurs z Biologii:

  • Karolina Jagła (II B) – laureatka
  • Iga Mamińska (II A) – laureatka
  • Maria Klimeczek (II B) – finalistka

Osiągnięcia geograficzne:

Małopolski Konkurs z Geografii:

  • Karol Barta (II A) – finalista
  • Maria Świerczyńska (III B) – finalistka

Osiągnięcia informatyczne:

Małopolski Konkurs informatyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera”:

  • Szwed Marcin (III B) – finalista
  • Szmurło Jakub (II A) – finalista

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny BALTIE 2016:

  • Szmurło Jakub (II A) – 25. miejsce w etapie krajowym

Konkurs „E-notatki” organizowany przez AGH:

  • Szwed Marcin (III B) i Radek Mateusz (III B) – II miejsce w swojej kategorii

Osiągnięcia z języka hiszpańskiego:

Konkurs języka hiszpańskiego – „Hiszpania – kraj kontrastów”:

  • Świerczyńska Maria (III B) – finalistka
  • Gwóźdź Julia (III B) – finalistka

Osiągnięcia sportowe:

Całoroczna Międzypowiatowa Liga Strzelecka:

  • I miejsce naszej szkoły w Krakowie (jesteśmy najlepszym gimnazjum w Krakowie w strzelectwie sportowym. Od 6 lat nie oddajemy I miejsca!!)
  • W tym roku 1 miejsce wywalczyli:
    • Dominika Uliszak (III A),
    • Jan Chmielewski (III A),
    • Piotr Skwarek (III A).

Małopolski Konkurs Marynistyczny:

  • Julia Klein (II B) – III miejsce
  • Mikołaj Smorągiewicz (I A) – IV miejsce
  • Drużynowo: Julia Klein (II B), Mikołaj Smorągiewicz (I A), Maksymilian Dąbrowski (I B) – II miejsce

Gimnazjada Katolicka 2015/2016:

  • Drużyna dziewcząt w piłce ręcznej – IV miejsce
  • Drużyna chłopców w piłce nożnej – VI miejsce

Krakowska Gimnazjada 2015/2016 w biegach przełajowych:

  • Sztafeta dziewcząt – XIX miejsce w Krakowie.
  • Sztafeta chłopców – XXI miejsce w Krakowie.

Mistrzostwa Krakowa w halowej piłce nożnej:

  • Drużyna chłopców – III miejsce w grupie

Mistrzostwa Krakowa w biegach przełajowych:

  • Szarawarska Julia (I B) – XVI miejsce

Mistrzostwa Krakowa w pływaniu:

  • Nogieć Aleksandra (I A) – IV miejsce w stylu grzbietowym
  • Niemczuk Katarzyna (I A) –VII miejsce w stylu dowolnym
  • Grzybczyk Krzysztof (I A) – XVII miejsce w stylu dowolnym
  • Sztafeta chłopców – IX miejsce
  • Sztafeta dziewcząt – XI miejsce

Igrzyska Szkół Katolickich – piłka siatkowa:

  • Drużyna: Wiktoria Korzeń (II B) kapitan, Sara Łątka (II A), Emilia Milcz (II B), Maria Świerczyńska (III B), Paweł Nosal (II A), Michał Frączek (II A), Patryk Kmieć (II A), Bartłomiej Nykiel (II A), Kacper Boryło (III B) – V miejsce

Mistrzostwa Krakowa w badmintonie chłopców:

  • Piotr Słowik (II A) i Antoni Kużdżał (II A) – VII miejsce w Krakowie