Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

WYNIKI KLASYFIKACJI

za rok szkolny 2014/2015

klasa I A
Średnia ocen: 4,80
Frekwencja: 93,93%

  • Nycz Wiktoria – 5,53 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Kużdżał Antoni – 5,41 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Wilczek Dominik – 5,29 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Mamińska Iga – 5,25 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Brożek Katarzyna – 5,24 – czerwony pasek
  • Malik Wojciech – 5,24 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Nosal Paweł – 5,24 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Małecki Michał – 5,18 – czerwony pasek
  • Szmurło Jakub – 5,18 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Nowosad Julia – 5,06 – czerwony pasek
  • Wilczyńska Zuzanna – 5,00 – czerwony pasek
  • Jastrzębska Matylda – 4,88 – czerwony pasek
  • Różycka Aleksandra – 4,88 – czerwony pasek
  • Kulig Jakub – 4,82 – czerwony pasek
  • Czapla Weronika – 4,76 – czerwony pasek
  • Fijałkowski Mikołaj – 4,76 – czerwony pasek
  • Słowik Piotr – 4,76 – czerwony pasek
  • Tarnowski Paweł – 4,76 – czerwony pasek

Klasa I B
Średnia ocen: 4,56
Frekwencja: 91,89%

  • Klimeczek Maria – 5,53 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Jagła Karolina – 5,24 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Klein Julia – 5,00 – czerwony pasek
  • Korzeń Wiktoria – 4,94 – czerwony pasek
  • Milcz Emilia – 4,82 – czerwony pasek

Klasa II A
Średnia ocen: 4,70
Frekwencja: 87,75%

  • Bogusz Katarzyna – 5,47 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Grzybczyk Anna – 5,35 – czerwony pasek
  • Szwalec Wiktoria – 5,35 – czerwony pasek
  • Woźniak Milena – 5,29 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Branicka Magdalena – 5,18 – czerwony pasek
  • Maciaś Karolina – 5,06 – czerwony pasek
  • Chmielewski Jan – 4,94 – czerwony pasek
  • Uliszak Dominika – 4,94 – czerwony pasek
  • Woźniak Łucja – 4,94 – czerwony pasek
  • Doliński Filip – 4,88 – czerwony pasek
  • Tondos Gabriela – 4,82 – czerwony pasek
  • Chwastek Jadwiga – 4,76 – czerwony pasek
  • Zawierucha Izabella – 4,76 – czerwony pasek

Klasa II B
Średnia ocen: 4,11
Frekwencja: 86,59%

  • Gaczoł Agnieszka – 5,18 – czerwony pasek
  • Szwed Marcin – 5,00 – czerwony pasek
  • Świerczyńska Maria – 4,88 – czerwony pasek
  • Nenko Piotr – 4,76 – czerwony pasek
  • Matylda Firek – 100% frekwencja

Klasa III A
Średnia ocen: 4,47
Frekwencja: 86,47%

  • Jurek Magdalena – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Łukaszczyk Magdalena – 5,33 – czerwony pasek
  • Tekiela Natalia – 5,17 – czerwony pasek
  • Mazur Weronika – 5,00 – czerwony pasek
  • Pawlak Julia – 4,94 – czerwony pasek
  • Boroń Ewelina – 4,89 – czerwony pasek
  • Włodek Stanisław – 4,89 – czerwony pasek
  • Dąbska Julia – 4,83 – czerwony pasek
  • Zadęcka Barbara – 4,78 – czerwony pasek

Klasa III B
Średnia ocen: 4,54
Frekwencja: 84,61%

  • Kopeć Magdalena – 5,28 – czerwony pasek
  • Podyma Natalia – 5,28 – czerwony pasek
  • Kownacka Urszula – 5,22 – czerwony pasek
  • Kołcz Eryk – 5,11 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Bundyra Antonina – 5,00 – czerwony pasek
  • Kuś Emilia – 4,83 – czerwony pasek
  • Tenerowicz Piotr – 4,83 – czerwony pasek
  • Fornal Alicja – 4,78 – czerwony pasek

_____________________

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich uczniów
składamy serdeczne podziękowania
wszystkim Rodzicom
za pomoc okazaną naszej szkole.

Do Złotej Księgi naszego Gimnazjum zostali wpisani:

  • Jadwiga Brożek
  • p. Maria Piętak-Frączek
  • p. Janusz Kulig
  • p. Anna Mucha-Małecka
  • p. Daria Mamińska
  • p. Monika Nosal
  • p. Danuta Różycka
  • p. Witold Wilczyński
  • p. Monika Woźniak
  • p. Katarzyna Gergovich-Jagła i p. Mateusz Jagła
  • p. Joanna Książek
  • p. Dominika Kuras-Milcz
  • p. Małgorzata Niziołek
  • p. Barbara Dolińska
  • p. Małgorzata i p. Marcin Jabłońscy
  • p. Elżbieta i p. Artur Grzybczyk
  • p. Leszek Chmielewski
  • p. Małgorzata i p. Roman Wilk
  • p. Dobromiła Olewicz- Cieślak
  • p. Małgorzata Strzebońska-Nenko
  • p. Małgorzata Knorr

_____________________

Osiągnięcia w konkursach 
i zawodach sportowych

_____________________

Osiągnięcia humanistyczne:

XIV Małopolski Konkurs Kaligraficzny „O złote pióro”:

  • Anna Grzybczyk (II A) – finalistka

XII Krakowski Konkurs Recytatorski:

  • Dominika Uliszak (II A)
  • Bartłomiej Halibart (II A)
  • Natalia Podyma (III B)

Międzyszkolny konkurs ze znajomości zasad savoir-vivru w życiu codziennym i biznesie:

  • Konrad Warzecha (I B), Marcin Szwed (II B), Natalia Podyma (III B) i Jakub Ulman (III A) – II miejsce

IV Małopolski Konkurs Recytatorski Niektórzy lubią poezję:

  • Natalia Podyma (III B) – wyróżnienie

Konkurs recytatorski im. C. K. Norwida:

  • Natalia Podyma (III B) – wyróżnienie

XII Krakowski Konkurs Recytatorski:

  • Natalia Podyma (III B) – II miejsce

Konkurs „Wypowiedz lub wyśpiewaj głębię….”:

  • Paweł Nosal (I A) – wyróżnienie
  • Piotr Słowik (I A) – wyróżnienie
  • Natalia Podyma (III B) – wyróżnienie

Osiągnięcia matematyczne:

Małopolski Konkurs Matematyczny:

  • Agnieszka Pałka (III A) – laureatka

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:

  • Agnieszka Pałka (III A) – finalistka

Konkurs Alfik Matematyczny:

  • Agnieszka Pałka (III A) – wynik bardzo dobry
  • Dominik Wilczek (I A) – wynik dobry
  • Jakub Szmurło (I A) – wynik dobry

Konkurs Kangur Matematyczny:

  • Agnieszka Pałka (III A) – wynik bardzo dobry
  • Dominik Wilczek (I A) – wyróżnienie
  • Matylda Jastrzębska (I A) – wyróżnienie
  • Paweł Nosal (I A) – wyróżnienie
  • Jakub Szmurło (I A) – wyróżnienie
  • Piotr Słowik (I A) – wyróżnienie
  • Antoni Kużdzał (I A) – wyróżnienie
  • Marcin Szwed (II B) – wyróżnienie

 Wewnątrzszkolny Konkurs Matematyczny:

  • Dominik Wilczek (I A) – I miejsce w kategorii klas pierwszych
  • Wiktoria Nycz (I A) – II miejsce w kategorii klas pierwszych
  • Marcin Szwed (II B) – I miejsce w kategorii klas drugich

Osiągnięcia z religii:

Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II – udział wzięło 7 uczniów:

  • Katarzyna Brożek (I A)
  • Wojciech Malik (I A)
  • Michał Małecki (I A)
  • Wiktoria Nycz (I A)
  • Aniela Woźniak (I A)
  • Natalia Tekiela (III A)
  • Natalia Pałka (III A)

Osiągnięcia historyczne i WoS:

Międzypowiatowy Konkurs „Polska Marynarka Wojenna a historia polskiego wybrzeża”:

  • Adam Pawlina (III A) – I miejsce
  • Piotr Noga (III A) – II miejsce
  • Piotr Skwarek (II A) – II miejsce

Małopolski Konkurs „Polska Marynarka Wojenna a historia polskiego wybrzeża”:

  • Natalia Tekiela (III A) – II miejsce
  • Aleksandra Pilch (III A) – udział
  • Rafał Kaczkowski (III B) – udział

Osiągnięcia z fizyki:

Małopolski Konkurs z Fizyki:

  • Agnieszka Pałka (III A) – laureatka

Olimpiada z Fizyki OLIMPUS:

  • Agnieszka Pałka (III A) – laureatka

Osiągnięcia z informatyki:

Kuratoryjny Konkurs tematyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera”:

  • Marcin Szwed (II B) – finalista

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

  • Marcin Szwed (II B) – etap rejonowy
  • Agnieszka Pałka (III A) – etap rejonowy

Międzynarodowy Konkurs Bóbr – edycja polska:

  • Agnieszka Pałka (III A) – wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Baltie 2015:

  • Jakub Szmurło (I A) – laureat

Osiągnięcia z chemii:

Małopolski Konkurs Chemiczny:

  • Agnieszka Pałka (III A) – finalistka

Osiągnięcia z biologii:

Małopolski konkurs z Biologii:

  • Magdalena Jurek (III A)- finalistka
  • Karolina Jagła (I A) – finalistka

 Osiągnięcia z języka hiszpańskiego:

 Konkurs tematyczny – „Hiszpania – kraj kontrastów”:

  • Magdalena Jurek (III A) – laureatka

 Osiągnięcia inne:

Konkurs Fotograficzny porganizowanego z okazji Dni Jana Pawła II pt. Nadzieja:

  • Wojciech Malik (I A)- wyróżnienie
  • Wojciech Francuz (I B) – wyróżnienie

Ogólnopolski Filmowy Konkurs Filman 2015:

  • Michał Ciombor – I miejsce za film „Czym jest talent?” w kategorii gimnazjum

Osiągnięcia sportowe:

Międzypowiatowa Szkolna Liga Strzelecka:

Drużynowo:

  • I miejsce: Ula Kownacka (III B), Dominika Uliszak (II A), Emilia Kuś (III B)
  • III miejsce: Rafał Kaczkowski (III B), Jan Chmielewski (II A), Malwina Frączek (III B)

Indywidualnie:

  • Jan Chmielewski (II A) – I miejsce
  • Urszula Kownacka (III B) – III miejsce

Powiatowe Zawody Marynistyczne:

  • I miejsce drużyna w składzie:
    Natalia Tekiela (III A), Rafał Kaczkowski (III B), Adam Pawlina (III A)
  • II miejsce drużyna w składzie:
    Aleksandra Pilch (III A), Piotr Skwarek (II A), Piotr Noga (III A)

Street ball szkół katolickich:

  • III miejsce drużyna w składzie:
    Stanisław Włodek (III A), Rafał Boruszewski (III A), Aleksander Mingides (III A), Dominik Mika (III A), Maciej Sikorski (I B)

Mistrzostwa Krakowa w badmintonie:

  • Magdalena Kopeć (III B)
  • Antonina Bundyra (III B)
  • Magdalena Jurek (III A)
  • Mateusz Mrózek (III B)
  • Przemysław Dzieża (III B)
  • Mateusz Mrózek (III B)

Mistrzostwa Krakowa w narciarstwie alpejskim:

  • VIII miejsce drużyna chłopców:
    Jakub Ulman (III A), Filip Doliński (II A), Maciej Urbaniak (II A)
  • V miejsce drużyna dziewcząt:
    Barbara Pikul (II B), Julia Klein (I B), Anna Grzybczyk (II A)
  • VIII miejsce indywidualnie – Barbara Pikul (II B)

Mistrzostwa Krakowa w tenisie stołowym:

  • Mateusz Mrózek (III B)
  • Przemysław Dzieża (III B)
  • Barbara Jabłońska (II A)
  • Ewelina Boroń (III A)
  • Maria Świerczyńska (II B)
  • VII miejsce indywidualnie – Mateusz Mrózek (III B)

Zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum 36:

  • Mateusz Mrózek (III B) – II miejsce

Turniej piłki sitkowej Dzielnic I-III:

  • IV miejsce kadry siatkarskiej

Mistrzostwa Małopolski w narciarstwie alpejskim:

  • Julia Klein (I B) – udział
  • Barbara Pikul (II B) – udział

Małopolska Gimnazjada w Biegach Przełajowych:

  • Maja Jagocka (I B) – udział
  • Piotr Nenko (II B) – udział

Małopolska Gimnazjada w Tenisie Stołowym:

  • Mateusz Mrózek (III B) – udział