Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

WYNIKI KLASYFIKACJI

za rok szkolny 2013/2014

klasa I A
średnia ocen: 4,62
frekwencja: 91%

  • Katarzyna Bogusz – 5,47 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Wiktoria Szwalec – 5,24 – czerwony pasek
  • Magdalena Branicka – 5,18 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Anna Grzybczyk – 5,18 – czerwony pasek
  • Milena Woźniak – 5,12 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Karolina Maciaś – 5,06 – czerwony pasek
  • Jan Chmielewski – 4,94 – czerwony pasek
  • Łucja Woźniak – 4,94 – czerwony pasek
  • Weronika Sikora – 4,82 – czerwony pasek
  • Dominika Uliszak – 4,82 – czerwony pasek
  • Wiktora Szwalec – 100% frekwencja
  • Adam Paśko – 100% frekwencja

klasa I B
średnia ocen: 4,32

  • Maria Świerczyńska – 5,29 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Agnieszka Gaczoł – 5,24 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Marcin Szwed – 4,94 – czerwony pasek
  • Florentyna Cieślak – 4,76 – czerwony pasek
  • Natalia Dukat – 100% frekwencja
  • Aleksandra Fecowicz – 100% frekwencja

klasa II A
średnia ocen: 4,50

  • Magdalena Łukaszczyk – 5,39 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Agnieszka Pałka – 5,39 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Magdalena Jurek – 5,33 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Natalia Pałka – 5,22 – czerwony pasek
  • Natalia Tekiela – 5,11 – czerwony pasek
  • Weronika Mazur – 5,00 – czerwony pasek
  • Barbara Zadęcka – 5,00 – czerwony pasek
  • Stanisław Włodek – 4,83 – czerwony pasek
  • Julia Pawlak – 4,78 – czerwony pasek
  • Ewelina Boroń – 4,78 – czerwony pasek

klasa II B
średnia ocen: 4,45

  • Urszula Kownacka – 5,28 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Magdalena Kopeć – 5,22 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Kołcz Eryk – 5,17 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Natalia Podyma – 5,17 – czerwony pasek

klasa III A
średnia ocen: 4,53

  • Zuzanna Borek – 5,28 – czerwony pasek
  • Beata Cela – 5, 28 – czerwony pasek
  • Natalia Patyna – 5,17 – czerwony pasek
  • Justyna Wójcik – 5,11 – czerwony pasek
  • Julia Rucka – 5,06 – czerwony pasek
  • Mateusz Lasoń – 5,00 – czerwony pasek
  • Sylwia Piech – 4,78 – czerwony pasek
  • Natalia Stempin – 4,78 – czerwony pasek

klasa III B

średnia ocen: 4,83
frekwencja: 90%

  • Kaźmierczyk Kinga – 5,50 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi – medal za wpis do Złotej Księgi w klasie I, II i III
  • Tondos Mateusz – 5,28 – czerwony pasek – wpis do Złotej Księgi
  • Doniec Filip – 5,28 – czerwony pasek
  • Wojnar Julia – 5,17 – czerwony pasek
  • Jach Zofia – 5,12 – czerwony pasek
  • Stojak Mateusz – 5,06 – czerwony pasek
  • Chmielowiec Gabriela – 5,06 – czerwony pasek
  • Pepera Marzena – 5,06 – czerwony pasek
  • Mydło Jakub – 5,0 – czerwony pasek
  • Śliwa Tomasz – 5,0 – czerwony pasek
  • Pulak Krzysztof – 4,94 – czerwony pasek
  • Weber Tomasz – 4,94 – czerwony pasek
  • Spórna Marek – 4,89 – czerwony pasek
  • Wojtasik Michał – 4,88 – czerwony pasek
  • Surdej Gabriela – 4,83 – czerwony pasek
  • Bojdo Jakub – 4,78 – czerwony pasek
  • Jagiełło Krzysztof – 4,78 – czerwony pasek
  • Marcjan Łukasz – 4,78 – czerwony pasek
  • Pyrcz Przemysław – 4,78 – czerwony pasek

_____________________

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich uczniów
składamy serdeczne podziękowania
wszystkim Rodzicom
za pomoc okazaną naszej szkole.

_____________________

Osiągnięcia w konkursach 
i zawodach sportowych

————-

Osiągnięcia humanistyczne:

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”:

  • Katarzyna Bogusz (I A) – finalistka
  • Milena Woźniak (I A) – finalistka

XIII Małopolski Konkurs Kaligraficzny:

  • Anna Grzybczyk (I A) – finalistka

Ogólnopolski konkurs poetycki na wiersz prawdziwy „Ile waży słowo?” w kategorii – szkoły gimnazjalne:

  • Zuzanna Borek (III A) – I miejsce

Ogólnopolski konkurs filmowy upowszechniający zasady savoir – vivre’u „Od ignoranta do eleganta”:

  • Kinga Kaźmierczyk (III B)
  • Zofia Jach (III B)
  • Michał Wojtasik (III B)
  • Natalia Tekiela (II A)

Małopolski konkurs „Szkolny Festiwal Słowa” na film promujący świadome posługiwanie się polszczyzną:

  • Kinga Kaźmierczyk (III B)
  • Gabriela Chmielowiec (III B)
  • Zofia Jach (III B)
  • Mateusz Stojak (III B)
  • Julia Wojnar (III B)
  • Gabriela Surdej (III B)
  • Marzena Pepera (III B)

Małopolski Konkurs Recytatorski „Poetycki Azyl”:

  • Natalia Podyma (II B) -I miejsce

Małopolski Konkurs Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Siódme niebo”:

  • Bartłomiej Halibart (I A) – wyróżnienie

Małopolski Konkurs Recytatorski poezji ks. Jana Twardowskiego:

  • Natalia Podyma (II B) -II miejsce

VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”:

  • Barbara Wierzbicka (III A) – wyróżnienie

Konkurs „Julian Tuwim – festiwal wierszy i piosenek”:

  • Bartłomiej Halibart (I A) – finalista

Konkurs Recytatorski Współczesnych Twórców – MDK:

  • Dominika Uliszak (I A) – II miejsce

Nowohucki przegląd artystyczny w językach obcych pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty w kategorii małych form scenicznych:

  • Bartłomiej Halibart (I A) – I miejsce

Osiągnięcia matematyczne:

Małopolski Konkurs Matematyczny:

  • Agnieszka Pałka (II A) – laureatka

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:

  • Agnieszka Pałka (II A) – laureatka

Konkurs Alfik Matematyczny:

  • Agnieszka Pałka (II A) – laureatka

Konkurs Kangur Matematyczny:

  • Agnieszka Pałka (II A) – wynik bardzo dobry

Osiągnięcia historyczne i WoS:

Wojewódzki Konkurs „Polska Marynarka Wojenna a historia polskiego wybrzeża”:

  • Natalia Tekiela (II A) – I miejsce
  • Mateusz Stojak (III B) – I miejsce
  • Aleksandra Pilch (II A) – II miejsce
  • Adam Pawlina (II A) – II miejsce
  • Jan Chmielewski (I A) – II miejsce
  • Rafał Kaczkowski (II B) – II miejsce

Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii”:

  • Anna Grzybczyk (I A) – finalistka
  • Katarzyna Bogusz (I A) – finalistka

Małopolski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie:

  • Tomasz Śliwa (III B) – finalista

Osiągnięcia z fizyki:

Małopolski Konkurs z Fizyki:

  • Michał Wojtasik (III B) – finalista

Osiągnięcia plastyczne:

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Setna rocznica wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej”:

  • Natalia Bigosińska (III A) – laureatka
  • Mateusz Data (III A) – laureat
  • Beata Cela (III A) – finalistka
  • Julia Pawlak – finalistka
  • Mateusz Stojak – finalista

Osiągnięcia sportowe:

Międzypowiatowa Szkolna Liga Strzelecka:

  • drużynowo I miejsce zdobyli: Jakub Zawrotny (II A), Rafał Kaczkowski (II B) oraz Filip Doniec (III B)
  • indywidualnie:
    • Filip Doniec (III B) – I miejsce
    • Jan Chmielewski (I A) – II miejsce
    • Malwina Frączek (II B) – III miejsce

Małopolski Konkurs Wiedzy Morskiej:

  • Natalia Tekiela (II A) i Mateusz Stojak (III B) – I miejsce
  • Aleksandra Pilch (II A) i Rafał Kaczkowski (II B) – II miejsce

Małopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym Brugi Blizzard Tecnica Cup. (organizowane w ramach ligi zawody mają obecnie zasięg międzynarodowy):

  • Barbara Kita (III A) – 28. miejsce w klasyfikacji generalnej

Otwarte Mistrzostwa Małopolski i Krakowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego:

  • Beata Cela (III A) – II miejsce w klasie Europa

XIII Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w klasie Cadet – sternik:

  • Beata Cela (III A) – II miejsce

Zawody tenisa stołowego o Puchar Dyrektora SZO nr XXX:

  • Barbara Jabłońska (I A) – I miejsce

Zawody tenisa stołowego organizowane przez Straż Miejską:

  • Barbara Jabłońska (I A) – I miejsce

Mistrzostwa Małopolski w biegach przełajowych:

  • Jakub Mydło (III B) – wzięcie udziału

Mistrzostwa Małopolski w narciarstwie alpejskim:

  • Barbara Kita (III A) – wzięcie udziału

Mistrzostwa Małopolski w Tenisie Stołowym:

  • Mateusz Mrózek (II B) – wzięcie udziału