Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011

WYNIKI KLASYFIKACJI
rok szkolny 2010/2011

klasa IA – średnia 4,15

  • Karolina Niemczyk – 5,12
  • Magdalena Muzyk – 5,12
  • Łucja Baster – 4,88
  • Karolina Ciombor – 4,88
  • Krzysztof Dziadkowiec – 4,81
  • Patrycja Gądzik – 100% frekwencja

klasa IB – średnia 4,26

  • Bartosz Zduniak – 5,13
  • Julia Łagowska – 4,88
  • Igor Dzierwa – 4,81
  • Maciej Biegoń – 4,75
  • Joanna Rostek – 4,74
  • Weronika Surdej – 4,75
  • Anna Wojewoda – 4,75
  • Karolina Wyska – 4,75

klasa IIA – średnia 4,31

  • Katarzyna Bryg – 5,22
  • Paulina Gernand – 5,00
  • Wiktoria Wolas – 4,83
  • Mateusz Biernacki – 4,78

klasa IIB – średnia 4,66

  • Daria Kaźmierczyk – 5,56 – wpis do Złotej Księgi
  • Piotr Dybowski – 5,11
  • Grzegorz Fliśnik – 5,11
  • Marta Strzelecka – 5,11
  • Jan Gottwald – 5,00
  • Martyna Dudek – 4,94
  • Anna Telakowska – 4,89

klasa IIIA – średnia 4,45

  • Karolina Uliszak – 5,53
  • Paulina Musiał – 5,40
  • Anna Miiler – 5,27
  • Agnieszka Kopcińska – 5,13
  • Mateusz Chodak – 5,07
  • Natalia Nagórna – 5,00
  • Monika Perek – 5,00
  • Kornelia Lasko – 4,87
  • Dawid Woźniak – 4,87
  • Julia Konarska – 4,80
  • Łukasz Biernacki – 4,75
  • Natalia Krygier – 4,75
  • Katarzyna Tużnik – 4,75
  • Paweł Zalewski – 4,75

klasa IIIB – średnia 4,47

  • Julia Mazurków – 5,73 – wpis do Złotej Księgi
  • Anna Mazurkiewicz – 5,53
  • Natalia Rutka – 5,47
  • Kamila Brożek – 5,40
  • Paweł Nowak – 5,20
  • Maciej Żurowski – 5,20
  • Anna Emili – 5,13
  • Maciej Łacheta – 5,13
  • Kamil Bebak – 5,07
  • Aleksander Lenk – 5,07
  • Aneta Filipczyk – 4,87
  • Grzegorz Grabowski – 4,80
  • Grzegorz Skwarek – 4,75
  • Kamil Bebak – 100% frekwencja

_____________________

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich uczniów
składamy serdeczne podziękowania
wszystkim Rodzicom
za pomoc okazaną naszej szkole.

Do Złotej Księgi naszego Gimnazjum zostali wpisani:

  • p. Teresa Grajek
  • p. Stanisława Kopeć
  • p. Iwona Katarzyńska
  • p. Teresa Łacheta
  • p. Anna Rutka
  • p. Marcin Zabrzeski
  • p. Marta Brzezicka
  • p. Paweł Kmiecik
  • p. Barbara Fent

_____________________

Osiągnięcia w konkursach 
i zawodach sportowych

Nasi laureaci:

  • Natalia Rutka (IIIB)
    konkurs historyczny tematyczny
    „Tadeusz Kościuszko – żołnierz wolności”. 
  • Mikołaj Czyżowksi (IIIA)
    Natalia Krygier (IIIA)
    konkurs historyczny tematyczny
    „Wojna z narodem – 30. rocznica wprowadzeniaStanu Wojennego w Polsce”.
  • Jan Gottwald (IIB)
    Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Nasi finaliści:

  • Julia Mazurków (IIIB)
    Małopolski Konkurs Matematyczny
  • Maciej Żurowski (IIIB)
    Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii

Osiągnięcia humanistyczne:

  • Julia Konarska (III A) – I miejsce
    w konkursie dziennikarskim
    „POZNAJ SIŁĘ SWOJEGO PIÓRA”
  • W Turnieju Recytatorskim im. Andrzeja Bursy
    Paulina Saczkowska
     (III A) – III miejsce
    Aneta Filipczyk (IIIB) – wyróżnienie
    Natalia Rutka (IIIB) – wyróżnienie
  • Anna Telakowska   (kl. II B) – wyróżnienie
    w XVII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

Osiągnięcia matematyczne:

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
    Krzysztof Kmiecik (IA) – wynik bardzo dobry
    Karolina Ciombor (IA) – wyróżnienie
    Karolina Niemczyk (IA) – wyróżnienie
    Szymon Steczek (IA) – wyróżnienie
    Mateusz Biernacki (IIA) – wyróżnienie
    Maryna Dudek (IIB) – wyróżnienie
  • Konkurs Genius Logicus
    Łucja Gajecka (IIB) – maksymalna liczba punktów
  • Zwycięzcy Szkolnej Ligi Matematycznej
    klasa 1: Karolina Niemczyk
    klasa 2: Martyna Dudek
    klasa 3: Julia Mazurków

Osiągnięcia sportowe:

  • Mistrzostwach Krakowa w badmintonie
    IV miejsce
    Daria Kaźmierczyk IIb,
    Natalia Rutka IIIa,
    Agnieszka Kopcińska IIIa

  • Międzypowiatowa Liga Strzelecka

I miejsce:
Martyna Dudek IIb,
Karolina Uliszak IIIa,
Grzegorz Fliśnik IIb

II miejsce:
Łukasz Biernacki IIIa,
Mateusz Biernacki IIa,
Adam Kaczkowski IIa

Indywidualnie:
I miejsce – Grzegorz Fliśnik
I miejsce – Martyna Dudek

  • Wojewódzkie Zawody Marynistyczne
    „Polska marynarka wojenna
    a historia polskiego wybrzeża”

II miejsce – Mateusz Biernacki IIa
III miejsce – Łukasz Biernacki IIIa
IV miejsce drużynowo:
Magdalena Gawin IIIb i Łukasz Biernacki IIIa

  • Wojewódzkie Zawody Szachowe
    „Fair play” o puchar Kuratora Oświaty.
    VIII miejsce
    Krzysztof Kmiecik (IA),
    Krzysztof Dziadkowiec (IA),
    Szymon Steczek (IA)

  • Michał Gracz (IIA) udział
    w Mistrzostwach Małopolski w snowboardzie
  • Wiktoria Wolas (IIA) udział w Mistrzostwach
    Małopolski w narciarstwie alpejskim
  • Michał Zabrzeski – Bicz (IIA) – I miejsce
    w turnieju tenisa stołowego
    zorganizowanym przez Straż Miejską.
  •  Grzegorz Fliśnik (IIB) – I miejsce
    w turnieju strzeleckim zorganizowanym przez LOK
  • Mistrzostwa Krakowa w szachach
    II miejsce drużynowo:
    Krzysztof Dziadkowiec (IA)
    Krzysztof Kmiecik (IA)
    Szymon Steczek (IA)
    VII miejsce indywidualnie:
    Krzysztof Kmiecik (IA)

Szkolny Festiwal Kultury Chrześcijańskiej

MIEJSCE l
klasa 1A: tańce
klasa 1A: przedstawienie „Ręce”

MIEJSCE II
klasa 2
B: przedstawienie „Arka”

MIEJSCE III
klasa 2A: scenki biblijne
klasa 3B: Grzegorz Grabowski – prezentacja multimedialna

Nasza szkoła zdobyła
trzecie miejsce
w kategorii „gimnazja” w konkursie zbiórki makulatury za rok szkolny 2009/2010.