Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010

WYNIKI KLASYFIKACJI
rok szkolny 2009/2010

klasa IA – średnia 4,03

  • Katarzyna Bryg – 4,94
  • Mateusz Biernacki – 4,75

klasa IB – średnia 4,33

  • Daria Kaźmierczyk – 5,31 wpis do Złotej Księgi
  • Martyna Dudek – 5,0
  • Marta Strzelecka – 5,0
  • Weronika Bier – 4,82
  • Agnieszka Tekiela – 4,75
  • Telakowska Anna – 4,75
  • Marta Strzelecka – 100% frekwencja

klasa IIA – średnia 4,16

  • Karolina Uliszak – 5,25
  • Anna Miiler – 5,19
  • Agnieszka Kopcińska – 5,00
  • Paulina Musiał – 4,94
  • Kornelia Lasko – 4,81
  • Katarzyna Tużnik – 4,75

klasa IIB – średnia 4,32

  • Julia Mazurków – 5,43 wpis do Złotej Księgi
  • Anna Mazurkiewicz – 5,29
  • Aleksander Lenk – 5,14 wpis do Złotej Księgi
  • Natalia Rutka – 5,14 wpis do Złotej Księgi
  • Kamil Bebeak – 5,07
  • Paweł Nowak – 5,07
  • Anna Emili – 5,00
  • Maciej Żurowski – 5,00
  • Aneta Filipczyk – 4,93
  • Kamila Brożek – 4,86

klasa IIIA – średnia 4,42

  • Dominika Nawrocka – 5,43
  • Katarzyna Warat – 5,31
  • Joanna Żukowska – 5,25
  • Alicja Szlachta – 5,12
  • Monika Wojtasik – 5,06
  • Ewa Firlińska – 5,00
  • Joanna Wolak – 4,93

klasa IIIB – średnia 4,13

  • Mateusz Sadowski – 5,20
  • Marcin Borzęcki – 5,13
  • Anna Zięba – 5,00
  • Mirosław Biegun – 4,93
  • Rafał Stożek – 4,86
  • Agnieszka Stawicka – 4,93
  • Szymon Kieblesz – 4,80
  • Magdalena Materek – 4,80

_____________________

Osiągnięcia w konkursach 
i zawodach sportowych

  • Michał Michalski (III B) zajął I miejsce 
    w II Konkursie Fotograficznym „Zimą malowane”
  • Julia Konarska (IIA) otrzymała wyróżnienie 
    w X Konkursie Poezji Obcojęzycznej zorganizowanym przez XX LO w Krakowie.
  • Zwycięzcy Ligi Matematycznej

kl. 1: Martyna Dudek (IB)
kl. 2: Julia Mazurków (IIB) i Paweł Nowak(IIB)

  • Wiosenne Biegi Przełajowe 
    Wśród chłopców:

II miejsce – Maciej Janiszewski (IIIA) – srebrny medal

IV miejsce – Paweł Zalewski (IIA)

VI miejsce – Maciej Żurowski (IIB)

Wśród dziewcząt:

IV miejsce – Kalina Dąbrowska (IIA)

VI miejsce – Joanna Wolak (IIIA)

  • Międzypowiatowa Liga Strzelecka

I miejsce indywidualnie
Adam Kaczkowski (IA)

II miejsce indywidualnie
Joanna Żukowska (IIIA)

II miejsce drużynowo:
Joanna Żukowska (IIIA) , Marcin Borzęcki(IIIB) , Mateusz Sadowski (IIIB)

VI miejsce drużynowo:
Martyna Dudek (IB) , Adam Kaczkowski (IA) ,Karolina Uliszak (IIA) , Tomasz Jeleń (IB)

  • IV miejsce drużynowo:
    Magdalena Gawin (IIB) i Grzegorz Fliśnik (IB)
    Wojewódzkich Zawodach Marynistycznych „Polska marynarka wojenna a historia polskiego wybrzeża”.
  • III miejsce – Michał Zabrzeski –Bicz (IA) w Turnieju Tenisa stołowego zorganizowany dla uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych o puchar Dyrektora ZSO nr 14 w Krakowie
  • XI miejsce Katarzyna Bryg (IA) Mistrzostwach Województwa Malopolskiego w pływaniu indywidualnym
  • Katarzyna Drewniak (IIIA) etap wojewódzki
    Mistrzostwach Krakowa w narciarstwie alpejskim