Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2008/2009

Medal naszego Gimazjum dla absolwentów za trzykrotny wpis do Złotej Księgi otrzymali:

Anna Dymek
Dorota Młynarczyk
Jan Pociask

_____________________

Klasa 1a

średnia klasy : 4,25
frekwencja: 93%

 

1. Karolina Uliszak 5,07
2. Anna Muller 5,0
3. Natalia Krygier 4,93
4. Agnieszka Kopcińska 4,92
5. Julia Konarska 4,86
6. Mateusz Chodak 4,79

 

 

 

 

 

Klasa 1b

średnia klasy : 4,18
frekwencja: 92%

1. Julia Mazurków 5,50 wpis do zlotej ksiegi
2. Anna Mazurkiewicz 5,29
3. Aneta Filipczyk 5,14
4. Natalia Rutka 5,07  
5. Maciej Żurowski 5,07
6. Kamila Brożek 4,93
7. Anna Emili 4,86

 

 
Maciej Łacheta – 100% frekwencja

 

 

Klasa 2a

średnia klasy : 4,20
frekwencja: 92%

1. Joanna Żukowska 5,26
2. Katarzyna Warat 5,13
3. Alicja Szlachta 5,06 wpis do zlotej ksiegi
4. Dominika Nawrocka 5,02 wpis do zlotej ksiegi
5. Ewa Firlińska 4,86

Klasa 2b

średnia klasy : 4,33
frekwencja: 97%

1. Grymek Grzegorz 5,3
2. Magdalena Materek 5,13
3. Mateusz Sadowski 5,0
4. Agnieszka Stawicka 5,0
5. Marcin Borzęcki 4,93
6. Mirosław Biegun 4,86
7. Rafal Stożek 4,86
8. Anna Zięba 4,86
9. Szymon Kieblesz 4,80
10. Dorota Maciejowska 4,78

Klasa 3a

średnia klasy : 4,60
frekwencja: 89%

1. Anna Dymek 5,60 wpis do zlotej ksiegi
2. Dorota Młynarczyk 5,53 wpis do zlotej ksiegi
3. Krzysztof Ciombor 5,40 wpis do zlotej ksiegi
4. Anna Makrczyk 5,40 wpis do zlotej ksiegi
5. Daria Kapusta 5,07  
6. Oleksiy Fialko 4,93
7. Anna Firlińska 4,87
8. Kinga Mroczek 4,80
9. Anna Mucha 4,80
10. Monika Szczudło 4,80
11. Konrad Butas 4,79

Dorota Młynarczyk – 100% frekwencja

Klasa 3b

średnia klasy : 4,46
frekwencja: 89%

1. Jan Pociask 5,26 wpis do zlotej ksiegi
2. Magdalena Jasiniak 5,2
3. Monika Utracka 5,2
4. Katarzyna Trjańska 5,13  
5. Zuzanna Brzezińska 5,07
6. Kaludia Olbrycht 5,07 wpis do zlotej ksiegi
7. Anna Strzelec 5,07
8. Monika Buczek 4,93
9. Marcel Doniec 4,93
10. Agnieszka Sala 4,93
11. Katarzyna Zelek 4,87
12. Aleksandra Kopytek 4,80

_____________________

MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA

  • 1 miejsce:
    Kalina Dąbrowska
    Karolina Stempin
    Justyna Stelmach
  • 3 miejsce:
    Joanna Żukowska
    Michał Michalski
    Marcin Borzęcki

_____________________

ZWYCIĘZCY LIGI MATEMATYCZNEJ

  • Julia Mazurków – klasa 1
  • Grzegorz Grymek – klasa 2
  • Anna Dymek – klasa 3

_____________________

Wyniki Małopolskiego Konkursu
60-ta Rocznica Paktu Północnoatlantyckiego 10 – lecie obecności Polski w NATO

  • Katarzyna Trjańska, kl. IIIb – laureat
  • Anna Strzelec, kl. IIIb – finalista

_____________________

Wyniki Międzynarodowego Konkursu 
KANGUR MATEMATYCZNY

  • Anna Dymek, kl. IIIa – wynik bardzo dobry
  • Tomasz Pajek, kl. IIa – wyróżnienie
  • Dorota Młynarczyk, kl. IIIa – wyróżnienie
  • Magdalena Gawin, kl. Ib – wyróżnienie

_____________________

Osoby nagrodzone i wyróżnione
w konkursie poetyckim na haiku
„Wiosna Miasta / Springtown”

  • Kinga Mroczek, kl. III A – I miejsce
  • Dorota Młynarczyk, kl. III A – II miejsce
  • Krzysztof Ciombor , kl. III A – II miejsce
  • Maciej Żurowski, kl. I B – wyróżnienie
  • Katarzyna Grogulska, kl. III A- wyróżnienie
  • Aneta Filipczyk, kl. I B – wyróżnienie

_____________________

Wyniki  Konkursu Recytatorskiego
„Poezja polska”

  • Anna Zięba, klasa II B – II miejsce
  • Aneta Filipczyk, klasa II B – II miejsce

_____________________

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu
Matematycznego ALFIK 2008

  • Anna Dymek, klasa IIIA – laureatka
    I miejsce w kraju
  • Grzegorz Grymek, klasa IIB – laureat
    3 miejsce w kraju, 1 w województwie
  • Tomasz Pajek, klasa IIA -wynik bardzo dobry
    15 miejsce w województwie
  • Krzysztof Ciombor, klasa IIIa – wynik dobry
    22 miejsce w województwie

_____________________

Wyniki konkursu recytatorskiego

Wyróżnienie

  • Konrad Butas – klasa III A
  • Dorota Młynarczyk – klasa III A
  • Anna Czarnecka – klasa I B
  • Natalia Rutka – klasa I B
  • Aneta Filipczyk -klasa I B

_____________________

Wyniki  konkursu poetyckiego
„Penelopa nad brzegiem morza”

Wyróżnienie – Dorota Młynarczyk –  kl. III A

_____________________

Wyniki testu ze znajomości mitologii dla gimnazjów

Osoby nagrodzone i wyróżnione:

  • Gabriela Kuś, klasa III B – VIII miejsce
  • Anna Dymek, klasa III A – X miejsce
  • Dorota Młynarczyk, klasa III A – wyróżnienie