Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008

Uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem za wspaniałe wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie

Klasa Ia

  • Joanna Żukowska – 5,07
  • Katarzyna Warat – 5,00
  • Dominika Nawrocka – 4,92
  • Alicja Szlachta – 4,92

średnia klasy – 4,2

Klasa Ib

  • Grzegorz Grymek – 5,6 – wpis do Złotej Ksiegi
  • Dorota Maciejowska – 5,0
  • Magdalena Materek – 5,0
  • Rafał Stożek – 5,0
  • Magdalena Łaciak – 4,85

średnia klasy – 4,2

Klasa IIa

  • Anna Dymek – 5,63 – wpis do Złotej Ksiegi
  • Dorota Młynarczyk – 5,31 – wpis do Złotej Ksiegi
  • Krzysztof Ciombor – 5,31 – wpis do Złotej Ksiegi
  • Anna Makarczyk – 5,31
  • Daria Kapusta – 4,81
  • Monika Szczudło – 4,81

średnia klasy – 4,5

Klasa IIb

  • Jan Pociask – 5,13 – wpis do Złotej Ksiegi
  • Małgorzata Pociask – 5,13
  • Magdalena Jasiniak – 5,06
  • Monika Utracka – 5,00
  • Zuzanna Brzezińska – 4,94
  • Klaudia Olbrycht – 4,94
  • Aleksandra Kopytek – 4,75
  • Anna Strzelec – 4,75

średnia klasy – 4,2

Klasa IIIa

  • Karolina Golicz – 5,31 – wpis do Złotej Ksiegi
  • Magdalena Łazarek – 5,12
  • Natalia Kieblesz – 4,88

średnia klasy – 4,4

Klasa IIIb

  • Agnieszka Szolc – 5,56  wpis do Złotej Ksiegi
  • Jan Maciantowicz – 4,86
  • Szymon Majda – 5,40
  • Michał Marczyk – 4,8
  • Paulina Michalik– 5,0
  • Katarzyna Piękoś – 5,06
  • Łukasz Pikul – 4,8
  • Piotr Różycki – 5,37
  • Karol Taźbirek – 5,13
  • Wojciech Walczak – 5,13
  • Marcin Wróblewski – 5,33

średnia klasy – 4,6

Osiągnięcia w konkursach:

  Konkurs Literacki „Zdarzyło sie w moim śnie…”

  • Anna Strzelec (IIb)– praca nagrodzona wyróżnieniem specjalnym i opublikowana
  • Krzysztof Ciombor (IIa) – praca opublikowana
  • Anna Dymek (IIa) – praca opublikowana
  • Wojtek Walczak (IIIa)- praca opublikowana

Konkurs Literacki „Śladami Europy”

  • Anna Dymek (IIa) 
    wyróżnienie w kategorii proza

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Moje pierwsze wiersze”

  • Konrad Butas (IIa)
  • Anna Dymek (IIa)
  • Dorota Młynarczyk (IIa)

Wiersze ww. uczniów zostaly opublikowane na stronie internetowej wydawnictwa WIKING.

Małopolski Międzyszkolny Konkurs „Pięknego czytania”

  • Dorota Młynarczyk (IIa) – I miejsce w etapie międzyszkolnym, została Mistrzem Pięknego Czytania na poziomie gimnazjum

V Krakowski Konkurs Recytatorski

  • Konrad Butas (IIa)– II miejsce w etapie rejonowym

VIII Konkurs Poezji Obcojęzycznej w kategorii szkół gimnazjalnych – poezja hiszpańskojęzyczna

  • Dorota Młynarczyk (IIa) – I miejsce
  • Anna Dymek (IIa) – wyróżnienie

Klasa Ia opublikowała zbiór samodzielnie napisanych baśni zatytułowanych „Ziarno Miłości” pod redakcją Katarzyny Slany.

Uczniowie są autorami nie tylko tekstów, ale i rysunków.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

  • Anna Dymek (IIa) (II lokata
    3 miejsce w województwie, 26 w kraju)
  • Grzegorz Grymek (Ib) (III lokata)

Zwycięzcy Ligii Zadaniowej
(Wewnątrzszkolnego Konkursu Matematycznego)

  • Grzegorz Grymek (Ib)
  • Anna Dymek (IIa)
  • Kacper Madej (IIIb)

Osiągnięcia sportowe

  • Dorota Młynarczyk (IIa) – II miejsce w Biegach Samorządowych kategorii dziewcząt klasy II gimnazjum
  • II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy III w piłce nożnej chlopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy III w piłce siatkowej chlopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy III w piłce nożnej chlopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Kraków Śródmieście w piłce nożnej dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Kraków Śródmieście w tenisie stolowym gra podwójna chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Kraków Śródmieście w tenisie stolowym gra drużynowa chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy III w tenisie stołowym gra drużynowa