Grupa Erasmus+ w Ojcowie

Dnia 23 kwietnia grupa Erasmus + wraz z opiekunami udała się do Ojcowskiego Parku Narodowego, by w ramach projektu nakręcić film dotyczący fauny i flory tego właśnie miejsca. Cały film miał być zrobiony w języku angielskim. Przyjęliśmy formę wiadomości telewizyjnych z reporterami z różnych ciekawych miejsc w Parku. Najpierw uczniowie udali się na zamek w Ojcowie gdzie przy ruinach zostały nagrane sceny z prowadzącym oraz pogodynką. Pogoda była piękna, przez co widoki również. Następnie udali się w stronę szlaku, gdzie po drodze  opowiadali o roślinności parku. Podczas spaceru uczestnicy śmiali się i śpiewali znane polskie piosenki. Z kolorowymi nakryciami głowy, wzbudzali zainteresowanie turystów. Następnie cała grupa skręciła w boczna drogę, gdzie zostały nagrane dwie następne fragmenty filmu. Po nagraniu wszyscy udali się na zasłużony obiad. Po posiłku wrócili do autokaru i udali się pod maczugę Herkulesa znajdująca się w Piaskowej Skale. Tam został nagrany ostatni fragment przedstawiający walkę. Po wszystkim uczestnicy wycieczki udali się do autobusu i w radosnej atmosferze wrócili do Krakowa.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

I kilku zdjęć…