Dzień Samarytański- 19 czerwca, zaproszenie

Droga Społeczności Gim72:

Serdecznie zapraszamy na piknik „Dzień Samarytański” w ogrodach szpitala bonifraterskiego (ul. Krakowska 48), który odbędzie się 19 czerwca. Plakat i informacje w załączniku. Tak naprawdę na plakacie zmieściła się garstka informacji i przewidzianych atrakcji!

Jesteśmy bardzo wdzięczni WSZYSTKIM, którzy w różnoraki sposób przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia: dziękujemy za współpracę i wsparcie Społeczności naszego Gimnazjum.

Prawdziwym zaszczytem była dla nas współpraca z cenionymi instytucjami i firmami: dziękujemy, że zechcieli Państwo dołączyć do nas!

Zapraszamy do promocji wolontariatu i wspierania akcji dobroczynnych w tym Jubileuszowym Roku Miłosierdzia. Dobrowolne ofiary składane w kawiarence, przy sklepiku decoupage oraz na loterii (los- cegiełka, min. 5zł)- pragniemy, jako wolontariat, przeznaczyć na zakupienie sprzętu dla szpitala.

Celebrujmy ten dzień razem!

program

 

 

s.Barbara, cm