Kontakt

ul. Strzelców 5a    
31 - 422 Kraków
tel./fax
(012) 412-27-76

sw.tomasz@sp2.krakow.pl

 

LISTOPAD i GRUDZIEŃ 2009
_____________________

Dnia 17 grudnia

podczas Dnia Otwartego odbędzie się

kiermasz kartek świątecznych

wykonanych przez uczniów naszego Gimnazjum. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę nowego budynku Gimnazjum przy ulicy Skałecznej. Zapraszamy serdecznie

Samorząd Szkolny

_____________________

Do etapu rejonowego
zakwalifikowali się:

  • Małopolski Konkurs Języka Polskiego
    Firlińska Ewa (IIIA)
    Nawrocka Dominika (IIIA)
    Warat Katarzyna (IIIA)
    Stożek Rafał (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    Dulny Andrzej (IIIA)
    Juruś Dominik (IIIA)
    Żukowska Joanna (IIIA)
    Biegun Mirosław (IIIB)
    Konraska Julia (IIA)
    Gottwald Jan (IB)
  • Małopolski Konkurs Biblijny
    Stawicka Agnieszka (IIIB)
    Muler Anna (IIA)
    Lasko Kornelia (IIA)
  • Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii
    Grymek Grzegorz (IIIB)
    Łacheta Maciej (IIB)

    Mazurków Julia (IIB)
    Rutka Natalia (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Historyczny
    Grymek Grzegorz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
    Mazurków Julia (IIB)
  • Małopolski Konkurs Geograficzny
    Dulny Andrzej (IIIA)
    Warat Katarzyna (IIIA)
    Wojtasik Monika (IIIA)
  • Małopolski Konkurs Chemiczny
    Nawrocka Dominika (IIIA)
    Żukowska Joanna (IIIA)
    Grymek Grzegorz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Grymek Grzegorz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    Dulny Andrzej (IIIA)
    Juruś Dominik (IIIA)

    Sadowski Mateusz (IIIB)
    Grabowski Grzegorz (IIB)
  • Małopolski Konkurs - Wiem Więcej
    Pajek Tomasz (IIIA)
    Szlachta Alicja (IIIA)
    Wojtasik Monika (IIIA)
    Żukowska Joanna (IIIA)
    Grymek Grzegorz (IIIB)
    Sadowski Mateusz (IIIB)
    Mazurków Julia (IIB)

  • Lista uczestników II etapu Konkursu:
    "Losy zolnierza i dzieje oreza polskiego
    w latach 972 – 1514 od Cedyni do Orszy"
    Janiszewski Maciej (IIIA)
    Majka Krystian (IIIA)
    Grymek Grzegorz (IIIB)

Gratulujemy!!!
Życzymy dalszych sukcesów!!!

_____________________

Próbne egzaminy gimnazjalne
dla klas trzecich

  • część humanistyczna
    2 grudnia - klasa 3A
    2 grudnia - klasa 3B
  • część matematyczno - przyrodnicza
    16 listopada - klasa 3A i 3B
  • część językowa
    24 listopada- klasa 3A
    26 listopada - klasa 3B grupa 1
    23 listopada - klasa 3B grupa 2

_____________________

6 listopada

Wycieczka do Oświęcimia
klas trzecich

 

_____________________

 

 

Rok szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIWUM

 

Informacje