Kontakt

ul. Strzelców 5a    
31 - 422 Kraków
tel./fax
(012) 412-27-76

sw.tomasz@sp2.krakow.pl

 

CZERWIEC 2010
_____________________

WYNIKI KLASYFIKACJI
rok szkolny 2009/2010

klasa IA – średnia 4,03

  • Katarzyna Bryg – 4,94
  • Mateusz Biernacki – 4,75

klasa IB – średnia 4,33

  • Daria Kaźmierczyk – 5,31 wpis do Złotej Księgi
  • Martyna Dudek – 5,0
  • Marta Strzelecka – 5,0
  • Weronika Bier - 4,82
  • Agnieszka Tekiela – 4,75
  • Telakowska Anna - 4,75
  • Marta Strzelecka - 100% frekwencja

klasa IIA – średnia 4,16

  • Karolina Uliszak – 5,25
  • Anna Miiler – 5,19
  • Agnieszka Kopcińska – 5,00
  • Paulina Musiał - 4,94
  • Kornelia Lasko - 4,81
  • Katarzyna Tużnik - 4,75

klasa IIB – średnia 4,32

  • Julia Mazurków – 5,43 wpis do Złotej Księgi
  • Anna Mazurkiewicz - 5,29
  • Aleksander Lenk – 5,14 wpis do Złotej Księgi
  • Natalia Rutka – 5,14 wpis do Złotej Księgi
  • Kamil Bebeak - 5,07
  • Paweł Nowak - 5,07
  • Anna Emili - 5,00
  • Maciej Żurowski – 5,00
  • Aneta Filipczyk - 4,93
  • Kamila Brożek - 4,86

klasa IIIA – średnia 4,42

  • Dominika Nawrocka – 5,43
  • Katarzyna Warat – 5,31
  • Joanna Żukowska – 5,25
  • Alicja Szlachta - 5,12
  • Monika Wojtasik - 5,06
  • Ewa Firlińska - 5,00
  • Joanna Wolak - 4,93

klasa IIIB – średnia 4,13

  • Mateusz Sadowski – 5,20
  • Marcin Borzęcki - 5,13
  • Anna Zięba - 5,00
  • Mirosław Biegun - 4,93
  • Rafał Stożek - 4,86
  • Agnieszka Stawicka – 4,93
  • Szymon Kieblesz - 4,80
  • Magdalena Materek - 4,80

_____________________

NASI FINALIŚCI:

  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    Gottwald Jan (IB)
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    Grymek Grzegorz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Biblijny
    Stawicka Agnieszka (IIIB)
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    Dulny Andrzej (IIIA)
    Sadowski Mateusz (IIIB)
  • Małopolski Konkurs - Wiem Więcej
    Grymek Grzegorz (IIIB)

_____________________

Osiągnięcia w konkursach
i zawodach sportowych

  • Michał Michalski (III B) zajął I miejsce
    w II Konkursie Fotograficznym „Zimą malowane”
  • Julia Konarska (IIA) otrzymała wyróżnienie
    w X Konkursie Poezji Obcojęzycznej zorganizowanym przez XX LO w Krakowie.
  • Zwycięzcy Ligi Matematycznej

kl. 1: Martyna Dudek (IB)
kl. 2: Julia Mazurków (IIB) i Paweł Nowak(IIB)

  • Wiosenne Biegi Przełajowe
    Wśród chłopców:

II miejsce - Maciej Janiszewski (IIIA) – srebrny medal

IV miejsce - Paweł Zalewski (IIA)

VI miejsce - Maciej Żurowski (IIB)

Wśród dziewcząt:

IV miejsce - Kalina Dąbrowska (IIA)

VI miejsce - Joanna Wolak (IIIA)

  • Międzypowiatowa Liga Strzelecka

I miejsce indywidualnie
Adam Kaczkowski (IA)

II miejsce indywidualnie
Joanna Żukowska (IIIA)

II miejsce drużynowo:
Joanna Żukowska (IIIA) , Marcin Borzęcki (IIIB) , Mateusz Sadowski (IIIB)

VI miejsce drużynowo:
Martyna Dudek (IB) , Adam Kaczkowski (IA) , Karolina Uliszak (IIA) , Tomasz Jeleń (IB)

  • IV miejsce drużynowo:
    Magdalena Gawin (IIB) i Grzegorz Fliśnik (IB)
    w Wojewódzkich Zawodach Marynistycznych „Polska marynarka wojenna a historia polskiego wybrzeża".
  • III miejsce - Michał Zabrzeski –Bicz (IA) w Turnieju Tenisa stołowego zorganizowany dla uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych o puchar Dyrektora ZSO nr 14 w Krakowie
  • XI miejsce Katarzyna Bryg (IA) Mistrzostwach Województwa Malopolskiego w pływaniu indywidualnym
  • Katarzyna Drewniak (IIIA) etap wojewódzki
    w Mistrzostwach Krakowa w narciarstwie alpejskim

_____________________

Plan zajęć w dniach
22 - 25 czerwca

22 czerwca - godz. 8.10 - sprzątanie klas

23 czerwca - godz. 8.10 - dzień sportu

24 czerwca - godz. 17.30 - pożegnanie klas trzecich i wręczenie nagród

25 czerwca - godz. 9.00 - Eucharystia
i rozdanie świadectw

 

 

Rok szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIWUM

 

Informacje